Тел: +38 (096) 391 60 11‬

sbproservice@gmail.com

Пн-Пт: 09:00 - 19:00

Сб-Нд: Закрито

Блог

Запчастини до комбайнів

Запчастини до комбайнів

Особливістю зернозбиральних комбайнів є можливість виконання ряду польових завдань. За допомогою яких проводиться збір урожаю, обмолот, віяння, транспортування вантажів, вивантаження. Найчастіше збір врожаю реалізується в короткі терміни, так як зерно може обсипатися. Такий метод дозволяє мінімізувати втрати сировини. Якісне обладнання дозволяє своєчасно завершити прибирання у полі.

Сільгосптехніка дозволяє виконувати завдання в агресивних середовищах, при сильному навантаженню, які призводять до підвищеного зносу устаткування.

Причини виникнення несправностей в обладнанні:

використання неякісного масла для заправки гідросистем, редукторів, несвоєчасний контроль рівня;

 • підвищені навантаження, перегріви обладнання;
 • вібрація;
 • корозійній вплив;
 • неграмотне регулювання осьової роботи конічних підшипників, зачеплення передач, осей валів і іншого;
 • ослаблення кріплень;
 • налипання пилу, абразивних частинок на комплектуючі механізмів;
 • несвоєчасна очистка фільтрів.

 

Запчастини до комбайнів

Устаткування комбайна New Holland, Case, яке часто вимагає ремонту або заміни

Сітка ротаційна

Важливим компонентом обладнання бренду CNH стає оригінальна ротаційна сітка. Перевагою даних комплектуючих стає висока якість матеріалів і виробництва, простота і швидкість монтажу, відповідність технічним особливостям, довговічність в експлуатації продукції.

Шнек для вивантаження

Комплектуючий елемент потрібен для забезпечення вивантаження зібраного зерна, що знаходиться в бункері обладнання, в машини для транспортування сировини, які постачають його на елеватори. Є найважливішим компонентом, що забезпечує стабільну і безперебійну роботу зі збору продукту.

Від продуктивності даного шнека залежить час, що витрачається на вивантаження вантажу з бункерної частини. Найчастіше конструкція передбачає горизонтальний, похилий шнек, при цьому важливо, щоб зовнішній діаметр даних шнеків збігався, що дозволить забезпечити максимально ефективне вивантаження зерна.

Колосовий елеватор

Пристрій монтується на зернозбиральне обладнання, з його допомогою здійснюється збір пшениці, ячменю, жита. При комплектування іншими апаратами можна виконувати збір інших зернових культур в залежності від конструкційних особливостей установок.

Виріб необхідний для подачі недообмолоченного зерна з колосового шнека на молотильний елемент, де і здійснюється повторний обмолот. Даний компонент у міру зносу можна замінювати, ремонтувати, але здійснювати роботи рекомендується за допомогою оригінальних комплектуючих виробника, що підвищить працездатність, експлуатаційний термін обладнання.

Зерновий елеватор

Зернозбиральне обладнання передбачає такий необхідний компонент, як зерновий елеватор. Він має корпус, виконаний у формі короба, скребковий ланцюг, верхню, нижню головку. Безпосередньо задня стінка корпусу має вид жалюзі з опцією регулювання відкриття решета. Для зниження рівня вологості зерна на задній стінці короба знаходиться спеціалізований кожух з блоками. Конструкція блоків передбачає відцентровий приводний вентилятор, рідинний радіатор, що подає нагріту рідину за допомогою усічених напрямних труб. Зниження вологості сировини потрібно після реалізації обмолоту, сепарування зерна.

Граблина мотовила

Пристрій передбачає трубчастий вал з лопатою з гнутого профілю коробчатого поперечного перерізу з відбортовкою, оснащеною спеціалізованими канавками з пальцями. Вони мають робочі, опорні виступи. Канавки на лопаті розімкнуті, містять дві порожнини, які контактують з виступами пальця, крайовою частиною опорної строни. Гофрована жорсткість дозволяє здійснювати поворот виступу. Складна конструкція забезпечує якісну переробку зерна за допомогою устаткування виробника Case New Holland.

Сегмент жатки

Ніж обладнання передбачає додаткові комплектуючі ножі, які можна при необхідності замінювати. Вони дозволяють зрізати рослину в міру проходу обладнання. Застосовуються такі ножі в техніці, призначеній для скоса трави. Ріжучі сегменти виробляються з високоміцної, якісної і довговічною сталі.

В інтернет-магазині СБ ПРО-Сервіс представлено безліч різних комплектуючих елементів для сільськогосподарського обладнання будь-якого типу. Сегменти для ножів та інші запчастини поставляються провідними світовими виробниками, що забезпечує високу якість і тривалий термін служби комбайнів.

Бич ротора

Вал ротора обладнаний дисками з планками-підбичниками. На даних елементах закріплені рифлені бичі з високоміцної сталі. Частина бичів закріплені в правому, частина в лівому напрямку. Установка даних комплектуючих виконується на барабані по черзі. За допомогою монтажу на підшипниках вал барабана обертається, сила обертання подається за допомогою гідрофікованого варіатора вала відбійного бітера.

Бич барабана

Обмолот зерна реалізується за допомогою обертання молотильного барабана, який вдаряє бичами по отриманій масіи, протягаючи її в просторі між барабаном, подбарабанною областю. Такий механізм забезпечує процес відкриття зернових коробок, колосків. Крім того, метод дозволяє виконувати сепарування сировини. За допомогою обмолоту створюється однорідна маса з соломи, полови, зерна.

Транспортер похилої камери

Компонент монтується на обладнання для подачі зерна до похилого шнека бункера. Пристрій працює за принципом ланцюгового конвеєра, який також застосовується не тільки на зернозбиральної техніки, але також в сховищах сировини.

Під час навантаження/розвантаження зерна на сховищах також використовуються скребкові похилі транспортери, які дозволяють переміщати сировину елементами з певним кутом нахилу. Переміщення зерна за допомогою такого обладнання виконується за допомогою спеціалізованих скребків і тягового ланцюга. При роботі з продовольчою сировиною краще обирати такі типи пристроїв, так як вони більш акуратно транспортують продукти в порівнянні з шнековими видами обладнання.

Гідромотори

Різновиди обладнання:

 • аксіально-поршневі з опцією регулювання;
 • аксіально-поршневі без опції регулювання;
 • героторні.

Важливі технічні параметри пристроїв:

 • Робочий об’єм. Передбачає кількість рідини для одного повороту вала, що надходить через гідромотор.
 • Обертаючий момент. Сила прокручування вала двигуна, що регулюється робочим об’ємом, коливаннями тиску в порожнинах.
 • Частота обертів. Кількість обертів вала в хвилину.
 • Потужність. Обсяг енергії, яка витрачається за одиницю часу, варіюється в залежності від робочого об’єму, коливань тиску в порожнинах. Показник прямо пропорційний частоті обертів вала.

Дані параметри необхідно враховувати при купівлі обладнання, а також комплектуючих для ремонту зернозбиральних комбайнів. Найчастіше виробник рекомендує, які деталі потрібні для ремонту тих чи інших вузлів пристрою. Якщо вам необхідна допомога в підборі обладнання – телефонуйте нам за телефоном +38 (096) 391 60 11.

Гідроциліндр підйому мотовила

Різні типи обладнання, призначені для виконання дорожньо-будівельних, комунальних, сільськогосподарських робіт мають гідроциліндри з термообробленими, хромованими штоками, плунжерами. При цьому для сільгосптехніки часто застосовується пристрої з міцними роликами для обкатки, хром-штоками, плунжерами.

 

Запчастини до комбайнів

Несправності обладнання для збору, обробки і сепарації зерна

 • Жатка, підбирач. Найчастіше до підвищеного зносу у комбайнів схильні поверхня отвору головки шатуна, зуби, установчі рейки, кріплення коромисла. Також затупляються, ламаються ріжучі елементи ножа, вкладиші пальців, деформуються кути пальцевого бруса, пальці, секції.
 • Мотовило. Найчастіше відбуваються поломки підшипників, шийки цапф труби, труба деформується, виникають тріщини в місцях зварювання на кріпленнях дисків променів.
 • Шнек жатки. Деформуються шнеки, пальці, обойми, але також можуть виникати вм’ятини, пробоїни, розриви кожуха, порушується балансування шнеків.
 • Каркас похилої камери. Зносу і виникненню дефектів піддаються такі елементи, як боковини, днище, кришки листів, направляючі, вали, осі, каркас, на зварних швах з’являються тріщини.
 • Підбирачі. Дефекти часто виникають на кронштейні ската, валів, трубах граблин, кріпленнях граблин, каркасі, на катах і граблинах, зношується поверхня валів, ділянки кріплення втулок та інше. Швидко приходять в непридатність дерев’яні частини, такі як підшипники проміжних опор, роликопідшипників, ламаються опорні диски, доріжки роликів кривошипів, осей, опорні диски, втулки дисків, валів, боковин і інші комплектуючі.
 • Молотильних пристрій. Допустимим зносом бичів барабанів вважається знос до висоти не менше 6 міліметрів. Також необхідно враховувати зазор, рівний 1 міліметру. На рифах не повинно бути пробоїн, інших дефектів. При поломці бичі повністю замінюються.
 • Сепаруюче обладнання. Підшипники з дерева не повинні бути деформовані, пошкоджені. Виробництво даних комплектуючих виконується з граба, бука, при цьому напрямок волокон матеріалу перпендикулярний отвору запасти.
 • Гуркіт і решета. Найчастіше виникає деформація трубчастої дошки, пошкодження, а також гофрованого листа, рами, знос елементів осей гребінок, заклепок в рамах решіт, гребінок жалюзі, осьових частин, зубів гребінок.

Такі пошкодження деталей зернозбирального обладнання виникають найчастіше при його експлуатації. У деяких випадках дані несправності можна полагодити, а також запчастини може знадобитися замінити. Деталі за наявністю запчастин для комбайна в Україні – по телефону +38 (096) 391 60 11.

Схематика ремонтних робіт

Наш ремонтний цех розділений на окремі ділянки, які призначені для проведення робіт над певними сегментами, системами обладнання комбайнів. При цьому весь процес являє собою складну технологічну систему, спрямовану на відновлення працездатності комбайна.

Ремонтні роботи передбачають такі заходи:

 • доставка, чистка обладнання;
 • діагностика і ремонт двигуна і його систем;
 • діагностика і ремонт трансмісії;
 • діагностика і ремонт електронних систем зернозбиральної техніки;
 • розбір обладнання на елементи, комплектуючі;
 • розбір, збірка жатки;
 • розбір, збірка молотильного обладнання;
 • розбір, збірка мостів ведучих коліс;
 • збірка техніки;
 • обкатка, фарбування обладнання;
 • розбір, збірка бункера, майданчика водія.

Попередньо реалізується чистка обладнання, відновлюваних запчастин.

 

Запчастини до комбайнів

Коли чистка комбайна New Holland, Case завершується, він переводиться в разборно-складальний цех. Там реалізуються роботи по виявленню несправностей, їх усунення. У компанії СБ ПРО-Сервіс ви можете придбати:

 • Пальці протиріжучі – звичайні і подвійні;
 • Вали приводні і шестигранні;
 • Гідромотори і гідроциліндри;
 • Датчики рівня палива, оборотів двигуна і зернового елеватора, температури, положення похилої камери, швидкості ротора і бітера;
 • Зірки приводу шнека, валу похилої камери, натягу ланцюга жатки;
 • Клапани гідравліки і кондиціонера;
 • Комплекти бичів і граблин;
 • Ланцюги та ланки ланцюгів, муфти, ремені варіатора, вентилятора, приводу соломотряса, подрібнювача, шнека елеватора;
 • Шківи ротора дробарки;
 • Підшипники голчасті, шестигранні, упорні;
 • Фланці вала, підшипника;
 • Ремкомплекти гідромотора і гідроциліндра;
 • Решета, граблини, соломотряси, стеблопідіймачі, бітери;
 • Інші запчастини для комбайна.

Наявність товару можна перевірити на сайті і по телефону +38 (096) 391 60 11.

Кошик
В кошику нема товарів!
Продовжити покупки
0

Замовлення дзвінка!

Прохання, уважно вводьте Ваш номер телефону!

Є питання по ремонту? Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо!