new holland логотип

У минулому році міжнародна компанія New Holland відзначила 125-річчя від дня свого заснування. Сьогодні, будучи частиною групи CNH Industrial, компанія New Holland зберігає лідируючі позиції з виробництва сільськогосподарського обладнання, передових розробок тракторів, зернозбиральної техніки, вантажно-розвантажувального обладнання та інших машин.

Компанія також розуміє, що фермери та виробники сільськогосподарського устаткування ведуть боротьбу зі змінами клімату, тому New Holland є лідером в області розробки екологічно чистих видів енергії, розвиваючи прототип водневого і метанового двигуна для тракторів.

Продукція New Holland користується попитом і в Україні, а також на всьому пострадянському просторі.

Ремонт техніки New Holland у СБ ПРО-Сервіс

Інноваційний підхід компанії New Holland сподобався і українським аграріям, завдяки чому – обслуговування та ремонт техніки Нью Холланд досить затребувана послуга. СБ ПРО-Сервіс надає послуги з ремонту та сервісу тракторів, комбайнів, обприскувачів, жниварок та іншої техніки New Holland в Україні. Принципи роботи компанії СБ ПРО-Сервіс – тісна плідна співпраця з аграріями, розуміння важливості оперативності та професіоналізму у виконанні ремонтних робіт.

Ми ремонтуємо всі види техніки компанії New Holland, найпопулярніші моделі представлені нижче.

Для з’ясування всіх деталей, телефонуйте: +38 (096) 391 60 11‬

Трактори New Holland

Міні-трактори та трактори модельного ряду New Holland виробляються по найактуальнішим та найпередовышим технологіям. Від сільгоспмашин інших марок, їх відрізняє якість збірки, велика функціональність, можливість працювати практично в будь-яких кліматичних умовах. Вони проходять всебічні випробування, тому відповідають високим стандартам якості. Випускаються концерном моделі мають ряд відмінних характеристик. Весь модельний ряд має:

  • вузьку витягнуту форму капота, який злегка нахилений для поліпшення оглядовості і незмінно пофарбований в яскравий синій колір;
  • подовжену базу ходової частини, що забезпечує оптимальний баланс при виконанні складних робіт;
  • широкі пневматичні колеса з великим «ялинковим» протектором, що гарантує підвищену прохідність.

Хоча сільгосптехніка даного бренду має значні габарити, це не заважає оператору легко нею управляти. При всій своїй потужності, вона видає мало шуму і не забруднює навколишнє середовище шкідливими вихлопними газами.

Компанія СБ ПРО-Сервіс ремонтує всі види тракторів New Holland. Виділимо найпопулярніші моделі:

Комбайни

Самохідні комбайни, що випускаються під брендом New Holland, не потребують представлення і по праву входять до числа найпопулярніших і найчастіше використовуваних в світі. Висока продуктивність у поєднанні з надійністю, великою кількістю унікальних конструктивних рішень і систем, ось вже не одне десятиліття дозволяють компанії бути найавторитетнішим виробником подібної техніки.

csx

Серія CSX

Обприскувачі

До складу техніки корпорації New Holland входять лідируючі на ринку обприскувачі серії Guardian. Обприскувачі Guardian з переднім розташуванням штанги, працюють швидше, скорочують час технологічних простоїв, доводячи показник «гектар на годину» до максимуму. Конструкція Guardian поєднує в собі найвищий дорожній просвіт – 1,93 м, найкоротший радіус розвороту – 4,57 м., і саму м’яку підвіску в сегменті. Унікальна комбінація цих характеристик, високопродуктивний двигун і об’єм основного бака до 6000 л., гарантують найкращу продуктивність. Найпопулярніші моделі:

Жниварки

zhatka-new-holland

Компанія New Holland знає, що процес збору врожаю починається з самої культури. Те, як вона потрапить в машину, визначить в подальшому її якість. Таким чином, компанія розробляє і виробляє широкий асортимент зернових жниварок, щоб підлаштуватися під будь-які види культур і типи фермерських господарств. Клієнтам пропонуються жниварки шириною від 6,1 до 12,5 м в різноманітних конфігураціях, які можуть бути пристосовані для повної відповідності Вашим вимогам.

Зернові жниварки VARIFEED ™ підлаштовуються під БУДЬ-ЯКІ ВИДИ сільськогосподарських культур. У горбистій місцевості жатка Superflex не має собі рівних. Гнучке підставу ножа може згинатися на 110 мм в умовах нерівних полів для забезпечення максимально низького різу і однакової висоти стерні, а самоустановлювальний шнек з глибокими витками забезпечує швидку і плавну подачу навіть найважчих сільськогосподарських культур.