ремонт двигунів FPT-Iveco

Ремонт двигунів Cummins, FPT-Iveco, Deutz з гарантією.

 

Нова сучасна ремонтна база компанії СБ ПРО-Сервіс розташована в місті Хмельницькому, через географічну зручність основна кількість наших клієнтів зосереджена в західних та центральних областях України. За бажанням клієнта та відповідно до складності ремонтні роботи можуть виконуватись, як на території замовника безпосередньо в місті розташування техніки, так і в ремонтній майстерні нашої організації.

Дзвоніть: +38 098 290 7160‬

Види ремонтних робіт:

Ремонт двигунів Cummins, FPT-Iveco, Deutz

• Діагностування роботи систем двигуна.

Сторонні звуки в роботі, не стабільність роботи, важкий запуск, підвищена димність, підвищене споживання мастила системи змащування, змішування технологічних рідин різних систем, втрата потужності та багато іншого може стати причиною вашого звернення. Можливість підключитись діагностичним обладнанням Cummins Insite, Iveco EASY diagnostic та розуміння специфіки роботи систем двигуна нашими сервісними спеціалістами заощадить Ваш час, та попередить можливі негативні наслідки.

Ремонт двигунів Cummins, FPT-Iveco, Deutz

• Планове обслуговування, проведення ТО.

Вчасність виконання регламентних робіт по заміні мастила, охолоджуючої рідини, регулювання зазорів клапанів ГБЦ, з доставкою розхідних матеріалів в зручний для вас час це подовження строку експлуатації двигуна. Таблиця регламентних робіт для деяких двигунів Камінс та Івеко (посилання на відповідне місце розділу тех підтримка).

Ремонт двигунів Cummins, FPT-Iveco, Deutz

• Регулювально-налагоджувальні роботи.

В ході експлуатації двигуна виникає природній знос деталей та вузлів, що потребує дій, що враховують напрацювання та специфіку експлуатації. Регулювання моменту вприску (запалення), регулювання роботи паливних форсунок з відповідним зусиллям ньютон метр, регулювання клапанів ГБЦ, налаштування систем Cummins STC та CELECT Plus. Перехід на мастило більш високої в’язкості з відповідними допусками по SAE, що підходить саме для вашого двигуна, та багато іншого, що передбачено заводом виробником. Яке мастило підходить до вашого двигуна? (посилання на відповідне місце розділу тех підтримка стаття)

Ремонт двигунів Cummins, FPT-Iveco, Deutz

• Поточний ремонт двигуна.

Підтікання переднього, заднього сальників колінчастого валу, підтікання прокладок клапанної кришки чи піддону. Заміна колекторних прокладок, заміна турбокомпресора, всі ці здавалося б не складні поломки часто потребують демонтажу двигуна і застосування спеціального інструменту вмінь та знань, виконуються сервісними спеціалістами в польових умовах.

Ремонт двигунів Cummins, FPT-Iveco, Deutz

• Діагностика та ремонт паливної системи.

Складність, велике різноманіття та висока ціна елементів паливної системи разом з низькою якістю дизельного палива на вітчизняному ринку вимагають підвищеної уваги при ремонті та експлуатації дизельного двигуна. Проведення Leak test (перевірка герметичності) паливних форсунок, перевірка роботи електромагніта форсунки, перевірка роботи клапана паливної рейки, роботи насоса підкачки та багато іншого виконується безпосередньо під час роботи двигуна. Ми проводимо стендові випробовування ТНВД, насос форсунок PDE, PLD, рядних паливних насосів, форсунок Common rail, виконуємо ремонт форсунок з заміною комплектів клапанів та розпилювачів з використанням оригінальних запчастин Bosch, Delphi, Denso, регулювання та ремонт паливної апаратури.

Ремонт двигунів Cummins, FPT-Iveco, Deutz

• Ремонт системи управління двигуном пере прошивка програмного забезпечення ЕБУ.

Робота сучасного двигуна не можлива без систем контролю та налаштування, що керуються роботою електронного модуля двигуна, датчиків обертів колінчастого та розподільчого валів, витратоміра повітря, соленоїда паливної апаратури та багатьох інших параметрів, що визначають момент вприску та кількість палива, зміну геометрії турбіни, роботу системи рециркуляції відпрацьованих газів EGR, правильну роботу системи Addblue. Робота грамотного електрика ТОВ СБ ПРО-Сервіс часто виправляє попередній вердикт не досвідчених діагностів в необхідності розбирання основних вузлів та агрегатів двигуна, ставить робочу одиницю техніки з виправленими недоліками електрообладнання в стрій.

Ремонт двигунів Cummins, FPT-Iveco, Deutz

• Капітальний ремонт двигуна.

Починаючи з діагностичних робіт закінчуючи гарантійними зобов’язаннями, всі роботи компанії СБ ПРО-Сервіс налаштовані на виконання важливої для нашого клієнта і для нас задачі — повернення серця будь-якої техніки,двигуна, до повноцінного режиму роботи на тривалий період. Етапи виконання:
— Діагностування та встановлення необхідності в здійсненні капітального ремонту.
— Демонтаж двигуна у місці розташування техніки.
— Доставка двигуна в ремонтну майстерню ТОВ СБ ПРО-Сервіс, або за бажанням в ремонту майстерню замовника.
— Розборка, дефектація, технологічна мийка складових двигуна.
— Вимірювально-випробовувальні роботи: вимір виробітки робочих поверхонь, стану хонінгування чи еліпсність виробітки циліндру, або гільз поршневої групи, знос поршневих пальців та посадочних канавок кілець поршнів, стану шатунних та корінних вкладишів, виробітки втулок розподільчого валу.

Ремонт двигунів Cummins, FPT-Iveco, Deutz

•  Виконання токарних робіт та робіт, що потребують спеціального обладнання.

Виконуємо: співвісність постелі блоку циліндрів, перевірка колінчастого валу на биття чи прогин з відновленням допусків та параметрів розточуванням в ремонтні розміри, полірування. Перевірка стану головки блоку циліндрів, відновлення площини, заміни та розвертання направляючих втулок ГБЦ, відновлення фасок та прилягання клапанів, заміна та виточування сідел гнізд головки блока необхідного розміру з відповідним натягом залягання, заміна та притирання клапанів та їх сальників.
— Випробовування та ремонт елементів паливної системи є обов’язковим, і включає всі необхідні процедури по відновленню роботи паливних форсунок та паливного насосу високого тиску.
— Погодження списку необхідних для ремонту двигуна запасних частин з замовником.
— Збирання та налаштування двигуна
— Попереднє випробовування роботи двигуна
— Встановлення та запуск в експлуатацію двигуна після здійснення капітального ремонту.
— Супровід та проведення регламентних робіт та технічного обслуговування при напрацюванні перші 100, і кожні подальші 250 мотогодин в межах виконання гарантійних умов сервісного обслуговування.