Зважаючи на складність ремонтів, що проводить наша компанія та велику відповідальність перед клієнтом за якість проведеного ремонту. Всі наші клієнти отримують персональне ставлення. З моменту знайомства та закріплення за відповідальним менеджером, який постійно в курсі справ, про хід виконання робіт, та до подальшого супроводу після здійснення ремонту чи продажу запчастин.

Ваш менеджер фіксує перелік техніки замовника (з занесенням серійних номерів, особливостей комплектації, додаткового обладнання та інше) відслідковує та нагадує про необхідність проведення регламентних робіт. Зручна логістика будь-яким зручним для замовника способом, включаючи послугу персонального вручення в руки запасних частин, це звичайна практика для наших постійних клієнтів. Не нормована робота наших сервісних спеціалістів це запорука здійснення швидкого ремонту та повернення роботи одиниці вашої техніки.

ТОВ СБ ПРО-Сервіс надає гарантію на проведення капітального ремонту двигунів та гарантію на ремонт коробок передач в межах 1000 мотогодин напрацювання техніки з моменту запуску одиниці.

Гарантія, умови співпраці

Гарантія розповсюджується на весь період гарантійного терміну з моменту введення техніки в експлуатацію, та того, що Замовник зобов`язується неухильно дотримуватися під своєю відповідальністю норм та правил експлуатації, та періодичності технічного обслуговування і ремонту техніки, обумовленні договором сервісного обслуговування, описані в посібнику по експлуатації техніки і Сервісній книзі виробника. Ремонт та технічне обслуговування одиниці в гарантійний період виконується спеціалістами ТОВ СБ ПРО-Сервіс.