Наша діяльність

Компанія СБ ПРО-Сервіс це ремонтно-сервісна організація, що надає свої послуги з ремонту важкої сільськогосподарської техніки американського виробництва , брендів CASE та New Holland світового лідера корпорації CNH та входить в групу компаній Motor Group. Вже понад 10 років основним видом ремонтних робіт нашої компанії, є діагностування,капітальний та поточний ремонт двигунів Cummins, FPT Iveco серій NEF та Cursor. Завдяки чому нашими клієнтами є виробники сільгосп продукції, спеціалізовані підприємства в сфері надання послуг з обробітку ґрунту, внесення мінеральних добрив та засобів захисту, підприємства що надають послуги по збиранню , та зберіганню врожаю.

Так як двигуни камінз як і івеко широко застосовуються на будівельній та дорожній техніці, дизель генераторах, насосних станціях, нашими клієнтами є : дорожно будівельні компанії, автопідприємства, власники кар’єрів та виробництв різних галузей, що потребують якісного ремонту в стислі терміни.

Завдяки мобільним сервісним бригадам ми здатні надати якісну технічну підтримку в польових умовах. Велика частина ремонтних робіт – ремонт електрообладнання, діагностично-налагоджувальних робіт, виконується на території замовника. При необхідності здійснення капітального ремонту ми демонтуємо і доставляємо власним транспортом в нашу сучасну ремонтну майстерню двигун чи трансмісію, з подальшим виконанням ремонтних робіт будь-якої складності.