FPT-Iveco
двигун FPT-Iveco

Двигуни FPT-Iveco характеризуються, як безвідмовні якісні пристрої, що широко використовуються в різноманітних галузях. Найбільш вони застосовуються у важкій промисловості, сільському господарстві, суднобудуванні. Дані агрегати здатні витримувати неймовірні навантаження в набільш екстремальних умовах, але для безперебійної роботи і тривалого терміну експлуатації двигунів FPT (Івеко), необхідн озабезпечити їх гідне сервісне обслуговування.

Наша компанія понад 10 років професійно проводить діагностику, обслуговування та ремонт дизельних двигунів FPT-Iveco будь-якої складності з виїздом на територію замовника по західних та центральних областях території України.

Переваги ремонту двигунів FPT-Iveco в компанії СБ ПРО-Сервіс

Сервіс ремонту двигунів Івеко

Обслуговуємо і ремонтуємо понад 10 років.

3 виїзні бригади.

Виїзд і доставка обладнання.

Широкий вибір запчастин з власного складу.

Терміновий ремонт.

Прямі поставки від найкращих виробників.

Конкурентні ціни.

Гарантія на роботи та запчастини.

Історія

 

Ремонт двигунів FPT-IvecoКонцерн FPT-Iveco є одним з найбільших світових виробників двигунів вантажного та іншого комерційного машинобудування. Компанія випускає щорічно 2 млн. дизельнихдвигунів. ЇЇ 6 науково-дослідних центри та 10 заводів розташовані в Європі, Азії та ПівденнійАмериці. Концерн володіє широкою мережею дистриб’юторів в понад, 100 країнах світу.

Дизельні двигуни FPT-Iveco (Італія) – одні з найбільш надійних і економічних у експлуатації промислових силових агрегатів. Вони спеціально спроектовані для важких умов праці при стабільно високих навантаженнях.

Двигуни мають серед аналогів найкращий показник міжсервісного інтервалу. Збільшенаперіодичністьтехнічногообслуговування до 600 годин, низький рівень споживання палива та масла, уніфікація комплектуючих і запасних частин – зробили мотори FPT найекономічнішими в експлуатації в своєму класі. Двигуни мають чудову реакцію на змінні навантаження, відповідають найсуворішим нормам викидів, мають компактні габарити.

Лінійка промислових двигунів FPT-Iveco використовуються в наступних секторах:

 • сектор промислового обладнання (суднобудівні та землекопальні машини, сільськогосподарська і іригаційнатехніка…);
 • вантажні транспортні засоби (легкі, середні, важкі транспортні засоби та автобуси);
 • морський сектор (комерційні та прогулянкові судна);
 • промислові генератори електроенергії.
 • FPT Industrial випускає двигуни на дизельному і газовому паливі.

 

Види ремонтних робіт, які ми виконуємо

 

 • Діагностика роботи систем двигуна.
 • ТО, планове обслуговування.
 • Регулювально-налагоджувальніроботи.
 • Поточний ремонт двигуна.
 • Діагностика та ремонт паливної системи.
 • Перепрошивка программного забезпечення ЕБУ.
 • Ремонт системи управління двигуном.
 • Капремонт двигуна.
 • Виконання робіт, які потребують спеціального обладнання.

Перелік дизельних двигунів FPT-Iveco, які ми ремонтуємо

 

Особлива увага нашої організації надається ремонту двигунів FPT-Iveco серії NEF N45 (66-150 kW), N67 (100-260kW), а також добре відомим двигунам серії CURSOR 9 (200-305 kW), CURSOR 13 (325-407 kW)

двигун fpt
Двигун Івеко
двигун fpt-iveco
двигун CURSOR 13
двигун CURSOR 16

 

Діагностика

 

При правильній діагностиці, можливо максимально точно встановити вразливі місця двигуна під час сервісного обслуговування, і здійснити його ремонт абозаміну, щоб забезпечити безперебійну роботу протягом тривалого часу.

В нашій компанії, діагностика двигунів FPT (Iveco) включає наступні дії:

 • Застосування діагностичного обладнання для оцінки параметрів роботи двигуна.
 • Аналіз активних кодів помилок.
 • Перевірка електричних складових, не коретна робота яких може викривляти дійсну картину роботи двигуна.
 • Оцінка роботи паливної системи (перевірка наливів на робочому двигуні, стендові випробовування паливних форсунок).
 • Оцінка роботи повітряної системи, системи надуву повітря, та охолодження впускного повітря.
 • Оцінка роботи системи відпрацьованих газів, системи рециркуляції.
 • Проводиться ретельний аналіз рівня зносу двигуна.

Така діагностика проводиться у всіх випадках звернення до нас клієнта за допомогою в сервісному обслуговуванні двигуна. Завдяки своєчасній діагностиці, вдається в більшості випадків уникнути більш дорогого та тривалішого за часом капітального ремонту (відтермінувати його необхідність).

 

Оперативність – важлива перевага нашого сервісу

 

Двигуни FPT (Iveco) використовують в різноманітних галузях сільського господарства та промисловості. І в разі поломки,важливо оперативно зреагувати, щоб уникнути зупинки робочого процесу.

Наша компанія володіє всім необхідним обладнанням і базою запчастин для швидкого вирішеннязавдань по ремонту двигунів FPT (Iveco). Ми співпрацюємо з вузько направленими спеціалістами, для отримання стабільно високих якісних показників в проведені токарних та відновлювальних робіт. Виїзні бригади фахівців, володіють достатнім досвідом у проведенні ремонтних робіт в мобільних умовах, мають необхідний інструмент та діагностичне програмне забезпечення. Це дозволяє нам  встановити причини поломки та негайно приступити до оперативного ремонту.

Але навіть, якщо справа дійшла до капітального ремонту, ми так само не звикли затягувати з термінами. Під час проведення повного перебирання двигуна, закріплюється відповідальний менеджер який знаходиться в постійному контакті з замовником, та інформує про стан проведення ремонту, та контролює кожний етап ремонтних робіт.

І одним з найважливіших моментів є гарантія. Наші технічні можливості, досвід, професіоналізм співробітників дозволяють нам надавати тверді гарантійні зобовязання. Протягом гарантійного терміну обслуговування двигунів FPT (Iveco), наші клієнти першочергово отримують професійну підтримку сервіс-інженерів «СБ ПРО-Сервіс»

Близько 20% клієнтів приходять до нас після не якісного «дешевого» ремонту дизель двигунів Iveco, проведенного приватними“спеціалістами”, втративши в результаті, багато часу і грошей. Тому рекомендуємо звертатися тільки до професіоналів з відповідним знанням та обладнанням!

Сучасна ремонтна база компанії СБ ПРО-Сервіс зручно розташована на центральному вїзді в місто Хмельницький на автодорозі  H-03 Житомир-Чернівці (Київський напрям) . Відповідно до складності ремонтних робіт та за бажанням клієнта, ремонт може здійснюватись на території замовника в місті розташування техніки або в ремонтній майстерні нашого сервісу.

Телефонуйте: +38 098 290 71 60