Трактори

Комбайни

Жниварки

Обприскувачі

Концерн Case New Holland (CNH) з’явився на світ в 1999 р. в результаті злиття 2 корпорацій-гігантів Нью Холланд і Кейс. На сьогоднішній день, це найпотужніший в світі виробник на ринку машинобудування сільськогосподарської, дорожньої, будівельної, вантажної, кар’єрної і комунальної техніки. Ця багатофункціональна техніка здатна працювати протягом тривалих робочих змін, практично без зупинки. Машини даного бренду популярні в більшості галузей життєдіяльності людини завдяки тому, що їм притаманні такі характеристики, як довговічність і багатофункціональність.

Нажаль, так уже склалося ситуація в нашій країні, що експлуатація техніки здійснюється в важких умовах: підвищені навантаження, забрудненість, запиленість, надмірна вологість, ускладнені рельєфи, нестійкі ґрунти. Конструктори Case New Holland постійно працюють над підвищенням міцності вузлів, що піддаються максимальним навантаженням і зростанням сервісних інтервалів. Але, все-таки, фільтруючі елементи і деякі інші деталі, з часом зношуються, тому потрібна заміна запчастин.

В цьому випадку, виникає необхідність в сумлінному постачальнику, у якого можна купити запчастини для техніки Case New Holland. Сільськогосподарська та інша техніка буде функціонувати довше і продуктивніше, якщо вчасно будуть виконуватися сервісні заходи, а деталі, що вийшли з ладу, будуть замінені оригінальними і якісними.

 

Каталог запчастин Case New Holland

Як і будь-які механізми, спеціалізована техніка не вічна, і у неї є свій термін експлуатації. Купівля запчастин до техніки у сумнівних постачальників, ще більше може погіршити її технічний стан в майбутньому. Купівля деталей у компаній-посередників з істотною переплатою – теж варіант не найкращий.

Компанія «СБ ПРО Сервіс» – це офіційний дилер New Holland і CASE в Україні. Ми поставляємо оригінальні витратні матеріали та запчастини, які зроблені за всіма технічними вимогами концерну CNH.

 • ми допоможемо Вам визначити потрібну Вам запчастину навіть при неможливості встановити каталожний номер;
 • проконсультуємо щодо всіх питань і нюансів по запчастинах для комбайна, трактора, жатки, обприскувача New Holland і CASE;
 • організуємо в максимально стислі терміни доставку замовлених Вами запасних частин по всій Україні.

У нашому каталозі запчастин, Ви можете знайти:

 • Трансмісія New Holland Case: шестерня, зубчасті колеса, вали, ремкомплекти КПП, фрикційні диски, ГТР, хрестовини, кардани …
 • Двигун та комплектуючі: колінчаті і розподільні вали, поршневі групи, вкладиші, головки блоку, випускні та впускні клапани, сальники, сідла, пружини, паливна апаратура …
 • Гідравліка: гідроциліндри (перекосу і підйому відвала, стріли, рукояті, ковша), гідронасоси (основні гідравліки, рульового управління, трансмісії), гідромотори, основні поршневі насоси, циліндри гідравлічні.
 • Електрообладнання Нью Холланд Кейс: генератори, стартери, ключі запалювання, датчики …
 • Ремені, ущільнення, шланг: ремкомплекти гідроциліндрів, о-кільця, сальники, різноманітні прокладки, ущільнювачі з різних матеріалів …
 • Кузовні деталі: деталі кабін, скла, кабіни в зборі.
 • Витратні матеріали: зуби, системи захисту ковшів, ножі відвалів, коронки, фільтри, пальці, бокорізи, піки гідромолотів …
 • Додаткове обладнання Casw New Holland: адаптери, ковші, відвали, гідромолоти, розпушувачі, грейфери …

 

Деталі в СБ ПРО-Сервіс

Компанія «СБ ПРО-Сервіс» займається не тільки продажем запчастин, але і повним комплексом робіт з обслуговування техніки Case New Holland: комбайни, трактори, обприскувачі, жатки.

Ми пропонуємо широкий вибір запчастин для кукурудзяних і зернових жаток, трактора, комбайна та іншої сільськогосподарської техніки:

 • всі деталі для двигунів: радіатори охолодження, масляні щупи …;
 • шини та диски;
 • для жаток Case запчастини: регулювальні пластини 2-ного ножа, підшипники, протирізальний ніж РСА, кришкі підшипників;
 • електрика: реле генератора, запобіжники, потенціометр, гідроакумулятори, кнопки;
 • хімія і масла: масла для мотора, що поліпшують присадки, масла для гідравліки, трансмісійне масло.

Звичайно, це далеко не весь асортимент. На сайті, перейшовши на сторінку “Інтернет-магазин”, ви зможете в рядок пошуку ввести назву будь-якої потрібної Вам запчастини для комбайна, трактора, іншої техніки New Holland Case і дізнатися інформацію про її наявність та ціну.

 

Де купити запчастини на техніку Нью Холланд і Кейс в Україні

Компанія “СБ ПРО-Сервіс” пропонує до Ваших послуг всі необхідні запчастини до техніки Case New Holland. Наш каталог містить великий асортимент оригінальних, а також рекомендованих виробником запасних частин, витратних матеріалів та комплектуючих для техніки даного бренду. Можлива реалізація деталей, як зі складу, так і під замовлення. Всю необхідну інформацію про наявність та ціну запчастин, Ви знайдете на нашому офіційному сайті в розділі “Інтернет-магазин”.

Крім іншого, у Вас є можливість замовити ремонт і технічне обслуговування спецтехніки. У нас можливе надання послуг, як у власному стаціонарному боксі, де є все необхідне обладнання, так і з виїздом на територію Замовника.

 

Переваги співпраці з нами

Запрошуємо Вас купити в нашій компанії різні запчастини для техніки Case New Holland. Переваги співпраці з “СБ ПРО-СЕРВІС”:

 • величезний вибір деталей в каталозі;
 • зрозуміла цінова політика;
 • постійна наявність на складі запчастин;
 • відправка деталі в будь-який регіон України.

Завдяки взаємовигідного довгострокового співробітництва з виробниками і налагодженої роками системі менеджменту, ми можемо запропонувати дійсно вигідні ціни на запчастини. Відправляйте повідомлення через форму на сайті або телефонуйте – ми завжди на зв’язку!

Щоб знайти і купити потрібні вам запасні частини Case New Holland, чекаємо Вашого дзвінка на номер: (096) 391-60-11