Види робіт з ремонту техніки CNH

Специфіка роботи сервісної організації СБ ПРО-Сервіс в обслуговуванні техніки Кейс та Ню Холланд, це тісна співпраця в спільному ритмі життя з агро виробником, це розуміння важливості оперативного виконання ремонтних робіт на самохідній техніці. Це десятирічний досвід сервісних бригад нашої компанії в ремонті тракторів Case та New Holland потужністю від 110 к.с. моделей Farmall JX та Maxxum – до 600к.с., моделей Steiger i Quadtrac, особлива увага і величезний досвід в ремонті моделей T8040, T8050, T8.390, T8.410 від New Holland, та Puma210, MX285, MX310, Magnum340, STX500 від компанії Case IH. Ми ремонтуємо зернозбиральні комбайни роторного чи барабанного типу обмолоту корпорації CNH, самохідні обприскувачів Patriot різних серій та моделей, телескопічні навантажувачі та іншу самохідну техніку Case&New Holland.

Дзвоніть: +38 (096) 391 60 11‬

Види робіт з ремонту техніки CNH

• Діагностування роботи техніки Case & New Holland.

Мобільні сервісні бригади нашої компанії – це екіпаж з двох спеціалістів готових до визначення причини поломки. Зважаючи на високу складність сучасної техніки, велику кількість модулів, що обмінюються даними через CAN лінію, присутність дублюючих систем, складність гідравлічного обладнання, до оснащення техніки системами трекінгу, GPS навігації здатність визначення причини збою роботи, це не лише можливість застосування діагностичного комплексу EST, але й багатопрофільність сервісного спеціаліста.

Види робіт з ремонту техніки CNH

• Оцінка технічного стану техніки.

Хочете продати чи купити вживаний Кейс чи Ню Холланд, оцінка реального технічного стану разом з переліком необхідних рекомендованих запчастин у вигляді офіційного заключеня від компанії СБ ПРО-Сервіс допоможе вам прийняти правильне рішення. Наша сервісна бригада виїжджає в місце розташування техніки разом з представником замовника і робить повну діагностику вузлів та агрегатів з зверненням на особливості експлуатації, слабкі сторони певних моделей, приховані недоліки, ми говоримо правду і не продаємо вживану техніку, ми її ремонтуємо! Вартість послуги оцінка техстану техніки.

кпп

• Перед сезонна підготовка техніки, проведення ТО

Проведення калібрування КПП Power Shift, заміна гідро трансмісійних мастил Hytran та Hy-tran Ultraction, регулювання клапанів, калібрування секцій виносної гідравліки, заміна гепоїдного мастила бортових редукторів та редуктора переднього моста CNH або ж DANA та інші важливі регламентні роботи продовжать строк служби вашої техніки.

Види робіт з ремонту техніки CNH

• Поточний ремонт техніки.

СБ ПРО-Сервіс виконує роботи з ремонту електричної системи: усунення обривів та замикання електропроводки, діагностування роботи та заміна датчиків потенціометрів, соленоїдів, реле та блочків запобіжників. Пере прошивка програмного забезпечення TMF, CCM,CCM1, Transmission Control Module ECU, модуля підлокітника, ДВС та інших. Ми ремонтуємо гідравлічну систему, виносної гідравліки з заміною ремкомплектів гідро клапанів та розподільників, діагностуємо роботу клапанів пріоритету, насосів високого тиску Hydraulic Pump Single, twin-flow, насосів дозаторів, гідромуфт та інше.

Види робіт з ремонту техніки CNH

• Токарні та відновлювальні роботи.

Відновлювання отвору, та завтулювання під ремонтний розмір в зв’язку з виробіткою пальця та втулок вісі гойдання переднього мосту тракторів Кейс Магнум та Ню Холланд Т8040, Т8.390. Заміна втулок та пальців, ремонт з’єднання рами тракторів Кейс Стайгер, STX. Ремонт головки блоку з заміною впускних/випускних клапанів. Заміна або виготовлення ремонтних розмірів сідел гнізд клапанів, заміна направляючих втулок клапана, та інші види токарних робіт завжди під контролем на будь-якій стадії ремонту техніки.

Види робіт з ремонту техніки CNH

• Капітальний ремонт КПП.

Одним з основних напрямків діяльності нашої компанії є капітальний ремонт коробок передач Power Shift 18/6, PS3, PS4, PS6 з обов’язковим контролем роботи Drop Box. Ми виконуємо десятки ремонтів КПП щороку з проведенням інспектування всіх муфт з ремонтом муфти парковки та Master Clutch (головної муфти) з заміною фрикційних та металевих дисків, підшипників, ущільнень, зменшення зазорів, регулюванні підшипників, інспектуванні та заміні шестерень. Капітальний ремонт КПП виконується комплексно з демонтажем вузла, ремонтом, встановленням, проведенням калібрування, передачею готовою до експлуатації техніки в руки замовника. На виконаний ремонт надається гарантія.

розборка двигуна

• Капітальний ремонт двигуна.

Компанія СБ ПРО-Сервіс відома як компанія, що якісно виконує складні ремонти важких двигунів Cummins QSB6.7 QSL8.3 6TAA QSL8.9 QSX15, Iveco Cursor 9, Iveco Cursor 13 встановлених на техніці корпорації CNH, такі види ремонтів стали ключовими в роботі нашої компанії. Спеціалісти СБ ПРО-Сервіс ремонтують велику кількість двигунів, що встановлені на будівельній, дорожній та будь-якій іншій техніці, тому більш детальну інформацію про ремонт двигунів ви можете переглянути в відповідному розділі (посилання на розділ ремонт двигунів)