Case ремонт

Корпорація CASE – світовий лідер в розробці, виробництві і продажу сільськогосподарської та будівельної техніки малого і середнього класів. Штаб-квартира корпорації знаходиться в м. Расін в США, штаб-квартира Європейського відділення – розташована у м. Париж, Франція.

Корпорація CASE була заснована в м Расін, в США, в 1842 році фермером і винахідником Джеремі Інкрізом Кейсом для виробництва сільськогосподарський знарядь. Пізніше компанія домоглася всесвітнього визнання, як перший в світі виробник парових двигунів для сільськогосподарського застосування, ставши по суті найбільшим в світі виробником парових машин.

Ремонт техніки Case у СБ ПРО-Сервіс

Інноваційний підхід корпорації Case сподобався і українським аграріям, як наслідок – обслуговування та ремонт техніки Кейс досить затребувана послуга. СБ ПРО-Сервіс пропонує послуги з сервісу та ремонту тракторів, комбайнів, жниварок, обприскувачів та іншої техніки Case в Україні. Специфіка роботи сервісної компанії СБ ПРО-Сервіс – тісна плідна співпраця з аграрієм, розуміння важливості швидкості та професіоналізму у виконанні ремонтних робіт.

Ми ремонтуємо всі види техніки корпорації Case, найпопулярніші моделі якої представлені нижче.

Для з’ясування всіх деталей, телефонуйте: +38 (096) 391 60 11‬

Трактори Case

Трактори корпорації Case користуються великим попитом серед фермерів та власників великих аграрних господарств. Використання цієї високотехнологічної техніки дозволяє механізувати найскладніші сільськогосподарські роботи та звести до мінімуму витрати часу і сил людини. До основних переваг тракторів Кейс можна віднести відмінну продуктивність, великий асортимент моделей і високe надійність. Компанія СБ ПРО-Сервіс ремонтує всі види тракторів Case. Виділимо найпопулярніші моделі:

Ремонт техніки Case

PUMA 155 та

PUMA 180

Puma 210

PUMA 210 та

PUMA 240

Ремонт техніки Case

STX 500

Steiger

Комбайни

Комбайни «Case» – якісні та зручні в експлуатації самохідні машини, що дозволяють автоматизовано збирати врожай зернових, дрібнонасінних, ефіро-олійних, бобових та інших культур. Бренд «Кейс» зробив ставку на якість заготовленого матеріалу, тому молотильні апарати даних пристроїв вважаються одними з найбільш дбайливих в світі.

Axial-Flow 4000

Серія Axial-Flow 4000

Axial-Flow 150

Серія Axial-Flow 150

Axial-Flow 250

Серія Axial-Flow 250

Обприскувачі

До складу техніки корпорації Case IH входять лідируючі на ринку обприскувачі серії Patriot з системою обприскування AIM Command, що дозволяють виробникам досягати максимальної ефективності в захисті урожаю. Обприскувачі серії Patriot мають стійку конструкцію і високі агротехнічні показники, що дозволяє найбільш ефективно захищати урожай. Найпопулярніші моделі:

Жниварки

Всі жниварки Case мають надзвичайно міцні рами і запатентовану конструкцію кріплення до похилої камери комбайна за допомогою єдиного важеля. Моделі зернових жниварок Кейс характеризуються оптимізованою формою днища, а також завантажувальною системою, яка забезпечує плавність і безперебійність подачі збираємого матеріалу в тракт комбайна, а також високою зносостійкістю. Шнек з висувними пальцями по всій довжині, забезпечує високу продуктивність при роботі навіть в найнесприятливіших умовах.

zhatka-1010

Жниварка зернова 1010

case 2030

Жниварка зернова 2030

case 3020

Жниварка зернова 3020