Логотип Cummins
Двигун Cummins

Протягом більше, ніж 100 років фірма Cummins залишається лідируючою компанією, що виготовляє для споживачів дизельні двигуни в США та інших країнах світу. Концерн за довгий час існування створив індивідуальний профільний інженерний підрозділ, який сьогодні є одним з найбільш компетентних в світі в своїй галузі. Підприємство налагодило сучасне і високотехнологічне виробництво двигунів, які застосовуються не лише дизельними електростанціями виробника, але також встановлюється на великовантажне обладнання, сільськогосподарську техніку, морські судна та інші великі агрегати.

Більше 1 000000 двигунів виробника експлуатуються в обладнанні по всьому світу, встановлені у комбайни, трактори, обприскувачі, грейдери та іншу сільськогосподарську техніку, а також електрогенератори.

Двигуни для сільськогосподарських машин варіюються об’ємом від 2,8 до 19 літрів, використовуються для роботи на фермах і с/г підприємствах. Перевага продукції – відповідність сучасним вимогам за технічними параметрами, безпекою та екологічністю.

Високу якість обладнання компанії підтверджує лідерство на ринку і багаторічна практика застосування двигунів в найбільш екстремальних регіонах світу. Так, електростанції з двигунами виробника, функціонують на Північному полюсі, в Антарктиді, Африці, чудово працюючи в умовах спеки і критично низьких температур. Крім того, вироби концерну передбачають економічність, оскільки витрата палива в середньому становить 170-180 г/кВтг. Вони адаптовані для застосування паливно-мастильних матеріалів, що використовуються українськими компаніями, при цьому не передбачають зменшення ресурсу експлуатації, так як мають власний унікальний механізм подачі палива, розроблений виробником,який не має аналогів в світі.

Наша компанія більше 10 років надає послуги з діагностики, ремонту і профілактики несправностей дизельних двигунів Cummins. Для зручності клієнтів з будь-якої точки України ми можемо надавати послуги не лише у власних ремонтних боксах, а й виїжджати до вас.

 

Історія компанії Cummins

 

Ремонт двигунів CumminsПідприємство було створено в 1919 році, розпочавши виробництво високоякісних дизельних двигунів. У той час воно називалося Cummins Engine Company(відповідно імені засновника Клессі Лайла Каммінса). Творець концерну був амбітною і далекоглядною людиною. У своїй роботі він зробив ставку на пристрій, винайдений німецьким інженером Рудольфом Дизелем за 20 років до створення корпорації. На сьогоднішній день, таке обладнання називають дизельним двигуном внутрішнього згоряння.

Лінійка продукції досить велика. Постачальник виробляє чотирьох- і шестициліндрові рядні мотори, V-подібні агрегати. Їх потужність 70-3500 кінських сил.

 

Маркування обладнання

 

Виробник випускає кожний мотор відповідно певному порядку маркування, що дозволяє максимально зручно розпізнавати продукти, підбирати необхідні запчастини. Маркування є паспортною таблицею з параметрами устаткування. Залежно від типу двигуна, таблиця розташовується на кришці клапанів або бічній частині блоку.

Паспорт мотора передбачає:

 • Серійний номер в цифровому позначенні.
 • Марка.
 • Номер виробника.
 • Інформацію про нормальні та граничні оберти колінчастого вала.
 • Дата виготовлення.
 • Перелік комплектуючих мотора.
 • Матеріали про форсування двигуна.
 • Граничні зазори в клапанах.
 • Назва філіалу концерну, де зібрано двигун.

Для фахівців компанії СБ ПРО-Сервіс для правильного підбору запчастин та необхідної технічної документації від Замовника достатньо отримати фото таблички двигуна з його серійним номером, (досить часто ця інформація знаходиться на верхній частині корпусу кришки розподільчих шестерень). Відповідальність за правильний підбір запчастин, та іншої інформації ми беремо на себе.

Ремонт двигунів Cummins в SB-PRO Service

Сервіс ремонту двигунів Івеко

Це 10-річний досвід роботи з силовими установками американського виробника.

Підбір та доставка запчастин.

3 бригади на виїзд.

Установка елементів мотора у вас на об’єкті.

Терміновий ремонт СУ.

Великий асортимент деталей на власному складі.

Прямі поставки запчастин від виробників.

На всі роботи надається гарантія.

Особливості обладнання

 

Важливим фактором роботи силових установок концерну, є швидкість приготування паливної суміші. При попаданні в робочу камеру, здійснюється згоряння палива, після чого залишки палива подаються в палаючій суміші (так званий цикл догорання).

Процес згоряння досягається за допомогою інтенсивного руху повітря відповідно до заданих параметрів. Паливна система подає пальне під постійним тиском навіть при низьких обертах двигуна. Даний аспект забезпечує прийомистість, зниження шуму, а також сприяє поліпшенню запуску мотора. Для досягнення однорідності паливної суміші, обладнання функціонує з коефіцієнтом надлишку повітря, що дорівнює 1,4-1,7.

Для досягнення підвищеної потужності і крутного моменту, мотори обладнані газотурбінним наддувом. Це дозволяє збільшити потужність двигуна, при цьому не підвищується об’єм і габарити агрегату. Наша компанія тісно співпрацює з партнерами виробниками турбін такими як Holset, Garrett, Borg Warner та інші.

Турбінний компресор на двигуні Cummins функціонує завдяки вихлопним газам, забезпечуючи тиск 0,15-0,17 МПа. Це дає можливість подавати більший обсяг палива в циліндр і підготувати потрібну консистенцію для згоряння пального. Підвищення параметрів потужності становить 20-40% від потужності моторів без турбіни. На сьогодні практично відсутній випуск атмосферних двигунів, тому коректна робота і грамотне налаштування турбованого двигуна вимагає перед усім знань та технічних можливостей.

Замовити ремонт двигуна Cummins ви можете на нашому сайті. Залиште заявку через спеціальну форму або зателефонуйте за контактним телефоном. Ми виконуємо весь спектр робіт – від діагностики і обслуговування до капремонту двигунів Cummins.

 

Експлуатація обладнання Cummins

 

Важливою вимогою для довгої і безперебійної роботи техніки, є правильна експлуатація моторів виробника. Найважливішим аспектом стає використання палива відповідно до сезону. Перед запуском і поїздкою необхідно провести огляд ТЗ. Також перед запуском двигуна необхідно перевірити рівень масла і рідини для охолодження.

Після запуску потрібно прогріти обладнання до робочої температури. Рух необхідно починати зі зниженою передачі чи зменшеного навантаження, запобігаючи перевантаження устаткування. Збільшення потужності і навантаження потрібно здійснювати поступово.

При експлуатації також необхідно уникати потрапляння вологи, так як рідина може призвести до замикання електроніки, різкого охолодження двигуна, з подальшим деформуванням і додатковим навантаженням на деталі двигуна. Перевантаження мотору відбувається протягом двадцяти і більше хвилин на знижених обертах. Уникайте значеннях менше 1500 хв-1. Після поїздки протягом хвилини двигун повинен попрацювати на холостих обертах. Це дозволяє регулювати температуру мотора і оберти турбіни.

Грамотне застосування обладнання виробника забезпечить тривале функціонування, комфорт в експлуатації двигуна і машини. При дотриманні рекомендацій виробника, мотор буде працювати без поломок і необхідності постійного регулювання.

Щоб бути впевненим у роботі сільськогосподарської техніки, необхідно періодично проходити сервісне обслуговування. Виконати весь перелік робіт ви можете в SB PRO Service.

 

Види робіт, які ми виконуємо:

 • Діагностика двигуна Cummins.
 • Регулювально-налагоджувальні роботи.
 • Капітальний ремонт двигуна Cummins.
 • Заміна двигуна Cummins.
 • Діагностика та ремонт паливної системи.
 • Ремонт системи управління.
 • Перепрошивка ПЗ ЕБУ.
 • Планове технічне обслуговування двигуна Cummins.
 • Токарні роботи.

Перелік дизельних двигунів Cummins, які ми ремонтуємо

 

Ми ремонтуємо моделі: B3.3, ISF3.8, 4BTAA3.9, OSB 4.5, 6BT5.9, 6BTAA5.9, QSB/ISВ 6.7, 6CTA8.3 NTAA855/QSC8,3, 6LTAA ISL, ISLe3 і QSL9, ISM11/QSM11, X12, QSX 15.

двигун Каммінс
cummins двигун
cummins-3
cummins-4

Діагностика

 

Правильна діагностика дозволяє знайти причину несправності й усунути її. Це може бути заміна деталей, ремонт компонентів силової установки або капремонт. Для проведення діагностичних заходів ми використовуємо спеціальне обладнання, яке дозволяє оцінити робочі характеристики двигуна і виявити відхилення від норми. Також в процесі роботи ми аналізуємо коди помилок, перевіряємо роботу електричних ланцюгів, паливної (як на транспортному засобі, так і на стенді), повітряної, рециркуляційної і системи турбонаддуву.

Ми прекрасно розуміємо, що простій техніки – фактор зниження ефективності роботи підприємства, а значить і прибутку. Саме тому всі заходи проводяться в максимально стислі терміни. Незалежно від того, чи достатньо заміни деталі СУ або необхідний капітальний ремонт двигунів Cummins з виконанням токарних робіт. Для зручності клієнтів в компанії створено 3 виїзних бригади. Якщо зручніше провести обслуговування на вашому об’єкті, це не стане причиною затримки. При капремонті вам буде виділений персональний менеджер, який підтримує контакт і повідомляє про хід виконання робіт. На всі роботи надається гарантія. Звертаємо вашу увагу, що ремонт в спеціалізованому підприємстві, яке має кваліфікованих співробітниками і забезпечене всіма необхідними інструментами, дозволить уникнути повторних звернень та виходу з ладу інших систем техніки.

Довіряйте професіоналам. Залишити заявку на ремонт двигуна Каммінс ви можете по телефону 098-290-71-60.